Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Eğitim Hizmetlerimiz

Eğitimler Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimleri

Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimi
Kişisel ve Kurumsal Gelişim Eğitimi
Protokol Kuralları, Liderlik ve Takım Çalışması, Stres Yönetimi, Beden Dili ve Kişisel İmaj, Zaman Yönetimi ve Verimli Çalışma, Güzel Konuşma ve Diksiyon
Eğitimcinin Eğitimi
Eğitimcinin Eğitimi
Eğitimin amacı, katılımcıların, eğitimin temel kavramları, ilkeleri ile grup ve bire bir öğretim yöntemlerinin öğretilmesi suretiyle eğitimcilik becerilerinin kazandırılması, yetişkin eğitiminin temel ilkelerinin belirlenmesi ve eğitimcilik niteliklerinin geliştirilmesidir.
Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi
Liderlik ve Etkili Yöneticilik Eğitimi
İşletme yöneticilerine modern yönetim becerilerini ve etkili liderlik tekniklerini anlatarak idare ve yönetim yeteneklerini geliştirmektir. Bu tür yöneticiler öğreten, aksiyon aldırabilen, motivasyonu artıran, insanları birleştiren, etkin ve etkileyici bireyler olup, kurumun hareketliliğini her geçen gün çoğaltan faaliyetlerde bulunmaları amaçlanmaktadır.
Etkili İletişim Eğitimi
Etkili İletişim Eğitimi
Kendilerini iyi ifade edebilen, empati kurabilen ve farkındalıkla yaşayan insanlar, hayatta mutlu, işlerinde verimli, işbirliğine açık ve duyarlı olur.
Kurum içi İletişim Becerileri Eğitimi
Kurum içi İletişim Becerileri Eğitimi
Katılımcıların yaşantılarında kaçınılmaz olan çatışmalara karşı daha gerçekçi ve sonuca yönelik bakış kazanabilmeleri, karşılaşılan problemler durumunda uygulayabilecekleri yapısal taktikleri içselleştirmeleri, mevcut çatışma ve problem çözme yönetiminde ikna edebilme ve uzlaşı kültürünü başarı ile kazan - kazan felsefesi doğrultusunda yaşamlarına geçirebilmeleri hedeflenmektedir.
Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi
Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi
Eğitimin amacı; Protokol kuralları ve iş hayatında dikkat edilmesi gereken nezaket kuralları hakkında katılımcıların bilgi, beceri ve farkındalık düzeylerini geliştirmek. Resmi ve özel kuruluşlarda yazışma, konuşma ve görüşmeler; toplantı ve törenler; davet, ziyaret ve ziyafetler; protokol ve sosyal davranış kuralları içinde yürütülmesini öğrenmek.
İş Hayatında Protokol Kuralları, İletişimde Mesafe ve Sosyal Davranış, Davranışların Dili Eğitimi
İş Hayatında Protokol Kuralları, İletişimde Mesafe ve Sosyal Davranış, Davranışların Dili Eğitimi
Sosyal davranış kural setleri eğitimi kişiye her durumda nasıl davranacağını, neyi, nasıl anlatacağını, nasıl hareket edeceğini, neyden kaçınması gerektiğini öğretir. Bunları bilmek ve uyguluyor olmak kişinin değerini artıracağı gibi mutluluğuna ve başarısına sebep olacaktır.
Diksiyon ve Hitabet Sanatı Eğitimi
Diksiyon ve Hitabet Sanatı Eğitimi
Diksiyon ve Hitabet konuları hakkında detaylı bilgi ve uygulama tekniklerinin yer aldığı eğitim.
Stres Yönetimi Eğitimi
Stres Yönetimi Eğitimi
Eğitimin amacı; Stres kavramına yüklenilen olumsuz anlamın gözden geçirilmesi, olumlu stresin “yaratıcı gücünün” keşfedilmesi ve stresle barışmayı öğrenme. Olumsuz stres faktörleri hakkında bilinçlilik oluşturma ve mücadele edebilme gücünü kazanma.
Öfke Yönetimi Eğitimi
Öfke Yönetimi Eğitimi
Öfke yönetimi eğitiminin amacı, katılımcıların öfkelenmelerine yol açan süreçleri fark etmelerini sağlamak. Kendi davranışlarını ve bilişsel süreçlerini izleme ihtiyacı konusunda farkındalık uyandırmak. Öfke kontrolü ile ilgili teknikleri öğrenmek. Öfke duygusunun ifadesinde ve kontrolünde davranış değişimini hedefleyen öfke kontrol programı ile bu değişim sürecinde, hem kişilerin kendi kişisel özelliklerini, hem çevresel özellikleri fark edip, kendilerini kontrol konusunda teknik donanım kazanmalarını sağlamak.
 
Online Eğitimlerimiz Başladı

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Tüm Sorularınız İçin
0(242) 338 2016
Eğitimlerimizden özellikle yeni çalışanların yararlanabilmesi için
"Uygulamalı Eğitim" verilmektedir. Bu eğitimde katılımcılar, baştan sona canlandırmalı olarak yaşayarak öğrenmektedirler.
Bu Sayfayı Paylaş