Kapat

Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Vizyonder Yayınları Hakkında ®

VİZYONDER YAYINLARI

Vizyonder Yayınları, 2019 yılında eğitim ve danışmanlık hizmetlerine ek olarak yayıncılık faaliyetlerine başlamıştır. Zengin tecrübe ve bilgi birikimimizi paylaşma misyonu doğrultusunda, kamunun geniş bir kesimini ilgilendiren ve kamuoyunun gündemine gelen konulardan birini ele alan yayınlarımızla okuyucularımıza ulaşmaya devam ediyoruz.

2015 yılından bu yana, kamu idareleri ve özel sektör kuruluşlarına yönelik güncel mevzuat ve iyi uygulama örnekleriyle ilgili eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Binlerce kamu görevlisine ve özel sektör çalışanına ulaşarak, bilgilendirme yanında yaşanan sorunlara çözüm bulmada ve olası risklerin önlenmesinde katkıda bulunuyoruz.

Gelecek dönemlerde de, eğitim, seminer ve danışmanlık faaliyetlerimizi güçlü bir yayıncılık anlayışıyla birleştirerek, sahip olduğumuz bilgi birikimini uzman eğitimci ve danışmanlar aracılığıyla daha geniş kitlelere aktarma hedefimiz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz. Vizyonder Yayınları olarak, üstün başarımızla birçok kitleye ulaşmanın gururunu taşıyor ve aldığımız takdir ve teşekkürleri değerli okuyucularımıza iletmekten mutluluk duyuyoruz.

Vizyonder Yayınları, kaliteli ve çeşitli içeriğe sahip kitapları ile okuyuculara benzersiz bir deneyim sunmaktadır. Yayınlarımız, geniş bir konu yelpazesini kapsayarak herkesin ilgisini çekecek içeriklere odaklanmaktadır. Uzman yazar kadromuz, her bir eseri özenle hazırlayarak bilgi, deneyim ve özgün bakış açılarıyla zenginleştirmektedir.

Vizyonder Yayınları, özellikle eğitim, danışmanlık, kamu yönetimi ve benzeri alanlarda uzmanlık sahibi yazarları bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede, okuyucularımıza sektörlerindeki güncel gelişmeleri takip etme, derinlemesine bilgi edinme ve kariyerlerine katkı sağlama imkanı sunmaktadır.

Ayrıca, her bir kitabın yayın süreci, titiz bir editöryal değerlendirme ve kalite kontrol sürecinden geçerek okuyuculara en iyi kaliteyi sunmayı amaçlamaktadır. Vizyonder Yayınları, okurlarına nitelikli, öğretici ve ilham verici eserler sunma vizyonuyla hareket ederek kitapseverlerle buluşmaktadır.

Kamu İhalelerinde Danışmanlık Merkezi Yayında!

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Kamu İhalelerinde Uzman Rehberlik Sektöründe uzmanlaşmış danışman kadromuz, kamu ihaleleri konusundaki derin bilgi ve deneyimleriyle size en doğru rehberliği sunuyor. Kamu kurumları ve özel sektör için ihale süreçlerini etkili şekilde yönetmek amacıyla buradayız.

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Yetkili Acentamız

Vizyonder Doğru Tercih

Doğru Tercihin Adresi Vizyonder

İletişime Geçin

Tüm sorularınız için lütfen formu doldurun.
İsim Soyisim
Kurum
Birim/Görev
E-Posta
GSM
Mesajınız
Vizyonder tarafından yapılacak etkinliklerden (mail/sms/fax) ile haberdar olmak istiyorum
Güvenlik Kodu
CAPTCHA code
Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.