Kapat

Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Eğitim Hizmetlerimiz

Eğitimler Özel Sektör Firmaları İçin Kurumsal Eğitimler

Maliyet Düşürme Yöntemleri Eğitimi
Maliyet Düşürme Yöntemleri Eğitimi
Değişim hızı ve rekabet koşulları her geçen gün karlılığı azaltmakta ve maliyet düşürme çalışmalarının önemini artırmaktadır.
SQL ve Veritabanı Bilgilendirme Eğitimi
SQL ve Veritabanı Bilgilendirme Eğitimi
Sql, veritabanı işlemleri yapmamızı sağlayan bir dildir. Bu işlemler veri ortamının tanım işlemleri (DDL) olabildiği gibi, kayıt, silme, güncelleme, bilgi çekme (DML) ve güvenlik işlemleri (DCL) olabilir. Bu eğitimin amacı veri ortamı tanımlama ve sorgulama işlemlerini sql ile yapılmasını öğretmektir.
Power BI’a Giriş Eğitimi
Power BI’a Giriş Eğitimi
Bu eğitimin amacı, Microsoft uygulamalarından PowerBI Desktop+PowerBI Web+ PowerBI Mobile Arayüzünün tanıtılması, iş yaşamında raporlama ve veri analizi konularında son kullanıcıyı geliştirmek.
Temel Finans Eğitimi
Temel Finans Eğitimi
Bu program kapsamında finans alanına ilgi duyan ve finans profesyoneli olmayanlara temel finans eğitimi verilecektir. Programın hedefi, finansal sistemin temel dinamikleri hususunda bilgi verilerek finansal okur yazarlık düzeyinin artmasını sağlamak ve yatırım tercihlerinin daha bilinçli yapılabilmesi için yol gösterici olmaktır.
Organize Sanayi Bölgeleri ve İşletmeler için İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Mevzuat Eğitimi
Organize Sanayi Bölgeleri ve İşletmeler için İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Mevzuat Eğitimi
İşyeri ruhsatları ile ilgili olumsuzluklar yaşamamak için mevzuatları ve kurumların işleyişlerini bilmek size ve ekibinize büyük avantajlar sağlayacaktır. İşveren, yönetici ve ekibi bu eğitimle beraber konusuna hakim kadrolara sahip olacağı gibi ruhsat sonrası karşılaşacakları sorunların çözümünde de edinilen bilgi ve deneyimle daha hızlı alternatifler üretebileceklerdir.
Endüstri Bölgeleri-Özel Endüstri Bölgeleri-Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve İşletmeler için İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Mevzuat Eğitimi
Endüstri Bölgeleri-Özel Endüstri Bölgeleri-Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve İşletmeler için İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatı Mevzuat Eğitimi
İşyeri ruhsatları ile ilgili mevzuatları ve kurumların işleyişlerini bilmek size ve ekibinize büyük avantajlar sağlayacaktır. İşveren, yönetici ve ekibi bu eğitimle beraber konusuna hakim kadrolara sahip olacağı gibi ruhsat sonrası karşılaşacakları sorunların çözümünde de edinilen bilgi ve deneyimle daha hızlı alternatifler üretebileceklerdir.
Enflasyon Muhasebesi Eğitimi
Enflasyon Muhasebesi Eğitimi
Enflasyon muhasebesi konusunda şirket yöneticilerine ve finans profesyonellerine temel bilgilerin aktarılması muhasebe alanında önemli bir süreçtir. Enflasyon, ekonomik koşullarda belirgin bir etki yaratabilecek bir faktördür ve finansal bilgilerin enflasyona göre düzeltilmesi, doğru mali analiz ve karar alma süreçleri için kritik bir öneme sahiptir. Bu eğitim, şirketlerin finansal istikrarlarını korumak ve enflasyon gibi ekonomik değişkenlere uyum sağlamak isteyen profesyonellere değerli bilgiler sunmak amacıyla hazırlanmıştır.
Sürdürülebilirlik Raporlaması Eğitimi
Sürdürülebilirlik Raporlaması Eğitimi
"Geleceği şekillendirmek için adım at! Sürdürülebilirlik Raporlaması Eğitimi: Çevreye duyarlılık ve şeffaflıkla kurumunuz için sürdürülebilir bir gelecek inşa edin. Kayıt için şimdi başvurun!"
Dijital Dönüşüm Eğitimi
Dijital Dönüşüm Eğitimi
Eğitim, çalışanları dijital dönüşüm sürecine hazırlamak ve şirketin rekabet avantajını sürdürmesini sağlamak adına önemli bilgiler sunacaktır. Katılımcıların bu bilgileri işleriyle ilişkilendirerek kullanmaları ve şirketin geleceğe daha sağlam bir şekilde adım atması hedeflenmektedir.
İşe Alım Süreci Yönetimi ve Mülakat Teknikleri Eğitimi
İşe Alım Süreci Yönetimi ve Mülakat Teknikleri Eğitimi
Bu eğitim, İnsan Kaynakları departmanlarında işe alım alanında çalışan kişilerin, işe alım ve yerleştirme süreçlerini baştan sona etkili bir şekilde yönetmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.
 
Kamu İhalelerinde Danışmanlık Merkezi Yayında!

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Kamu İhalelerinde Uzman Rehberlik Sektöründe uzmanlaşmış danışman kadromuz, kamu ihaleleri konusundaki derin bilgi ve deneyimleriyle size en doğru rehberliği sunuyor. Kamu kurumları ve özel sektör için ihale süreçlerini etkili şekilde yönetmek amacıyla buradayız.

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Yetkili Acentamız

Vizyonder Doğru Tercih

Doğru Tercihin Adresi Vizyonder

Tüm Sorularınız İçin
0(212) 232 2016
Eğitimlerimizden özellikle yeni çalışanların yararlanabilmesi için
"Uygulamalı Eğitim" verilmektedir. Bu eğitimde katılımcılar, baştan sona canlandırmalı olarak yaşayarak öğrenmektedirler.
Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.