Kapat

Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Hakkımızda

Vizyonder Hakkında - Biz Kimiz - Neler Yapıyoruz - Kimlerle Çalışıyoruz - Referanslarımız

Biz Kimiz?

2015 yılında Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Derneği olarak Kamu idarelerini geliştirmeye yönelik Türkiye’nin tüm illerinde yerel yönetimler başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşları, kurumsal ve özel sektör firmalarına yönelik; vizyon geliştiren, değişen mevzuatları yakından takip ederek, kurum ve kuruluşların çalışanlarının, kurumsal sistemin işlevselliğini en üst düzeyde tutmaları, standartların üstünde, eğitimli, verimli olmaları için kamusal eğitim, seminer ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere kurulduk.

Neler Yapıyoruz?

 • Kamuya yönelik değişen mevzuatlar ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Mali ve Hukuki Alanlarda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
 • Mevzuatlar, insan kaynakları, kişisel ve yönetsel gelişim alanlarında Hizmet İçi Eğitimler veriyoruz.
 • Danışmanlık ve eğitimlerimizin organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 • Eğitimlerimizi kurum içinde yaptığımız gibi; sadece teoriden bahseden, pratik uygulamaları kapsamayan, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını karşılamayan, sıkıcı, monolog, ülke şartlarını göz önünde bulundurmayan içerikler yerine; özgün, sadece teorik değil aynı zamanda pratik uygulamalara da yönelik, ihtiyaçlara cevap verebilen, eğlenceli, interaktif, ülke gerçeğini göz ardı etmeyen tarzda hazırlanmış, değişimlerin gözlemlenebildiği ve ihtiyaca yönelik genel katılıma açık ve Online Canlı Sınıf Seminer Programları düzenleyerek de gerçekleştiriyoruz.
 • Kurum ve kuruluşlarımızın Avrupa Birliği ve dünya standartlarına uyum sağlamaları, yurt dışındaki kurum, kuruluş, sektör ve belediyelerin çalışmalarını yakından takip etmeleri ve yerinde görebilmeleri için Yurtdışı Tetkik Geziler ve Seminerler düzenliyor, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışı organizasyonundan tamamlanmasına kadar olan tüm süreçleri mevzuatların öngördüğü şekilde her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımızla planlıyor ve tüm operasyonunu yürütüyoruz.
 • Danışmanlık ve tüm eğitimlerimiz öncesinde kuruma ve kişilere özel ihtiyaç analizi, sonrasında değerlendirme anketleri ve davranış değişikliği izleme çalışmaları ile verdiğimiz hizmetlerin, en etkin biçimde, çalışanların iş ve sosyal yaşamına adapte ederek, davranış değişikliğine dönüşmesini ve bu gelişim ile değişimin kurum performansına yansımasını sağlıyoruz.
 • Vizyonder yayınları hakkında bilgi için tıklayınız

Kimlerle Çalışıyoruz?

 • Kamu Hukuku Uzmanları
 • Kanun Yapıcılar Ve Denetçiler
 • Alanında Uzman Akademisyenler
 • İş Dünyası Profesyonelleri
 • Üst Düzey Yöneticiler
 • Yazarlar
 • Kişisel Gelişim Uzmanları
 • Ekonomistler
 • Girişimciler

Referanslarımız

Gizlilik politikamız gereği referanslarımızı e-mail aracılığı ile göndermekteyiz. Lütfen referanslarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları

Vizyonder olarak derneğimizin ve şirketimizin hedef ve politikaları çerçevesinde kaliteli insan gücüne sahip olmak ve bu gücü sürekli geliştirmek, verimliliği arttırmak için çalışmalarda bulunmaktayız.

Çalışanlarımız arasında eşitlik gözeterek, adil bir yönetim politikası izlemek, çalışanlarımızın tüm maddi ve manevi haklarını göz önünde bulundurmak, sağlıklı ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak temel amaçlarımız içindedir. 

Kariyer ve İş Fırsatları İçin Tıklayınız

Kamu İhalelerinde Danışmanlık Merkezi Yayında!

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Kamu İhalelerinde Uzman Rehberlik Sektöründe uzmanlaşmış danışman kadromuz, kamu ihaleleri konusundaki derin bilgi ve deneyimleriyle size en doğru rehberliği sunuyor. Kamu kurumları ve özel sektör için ihale süreçlerini etkili şekilde yönetmek amacıyla buradayız.

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Vizyonder Doğru Tercih

Doğru Tercihin Adresi Vizyonder

Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.