Kapat

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

İnsan Kaynakları

Vizyonder'de Çalışmak - Vizyonder İnsan Kaynakları

Vizyonder ’de Çalışmak

Başarısının gücünü çalışanlarının üstün performansından alan VİZYONDER, büyümesini her geçen gün sürdürürken yeni personel istihdam etmeye devam ediyor. Tam zamanlı ve yarı zamanlı olmak üzere çeşitli illerde kariyer yapmak ve yüksek gelir sağlamak isteyen arkadaşlara ihtiyaç duyuyor.

Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek, en az yüksekokul mezunu, erkek ve bayan çalışma arkadaşları aramaktayız. Erkek adayların askerlik hizmeti ile ilişiği olmaması tercih edilmektedir.

Vizyonder olarak derneğimizin ve şirketimizin hedef ve politikaları çerçevesinde kaliteli insan gücüne sahip olmak ve bu gücü sürekli geliştirmek, verimliliği arttırmak için çalışmalarda bulunmaktayız.

Çalışanlarımız arasında eşitlik gözeterek, adil bir yönetim politikası izlemek, çalışanlarımızın tüm maddi ve manevi haklarını göz önünde bulundurmak, sağlıklı ve güvenli ortamda çalışmalarını sağlamak temel amaçlarımız içindedir.

Eğitim

Vizyonder ‘de çalışanlarımızın kişisel gelişimleri, teknik bilgilerinin geliştirilmesi ve teknolojik yeniliklerin yakından takip edilmesi amacıyla eğitim organizasyonları yapılmaktadır. Çalışanların yetkinlikleri ve pozisyonları doğrultusunda eğitimler planlanmakta ve gerçekleştirilmektedir.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği

Firmamızın anlaşmalı olduğu İş sağlığı ve iş güvenliği firmasına ait uzman ve oluşturulan kurul ile gerekli her türlü güvenlik önlemleri alınmakla birlikte, düzenlenen ilgili eğitimlerle de çalışanlarımızın bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.

Öneri

Vizyonder olarak sürekli gelişimimizi ve uygulamalarımızın sürdürebilirliğini temin etmede kaynağımız çalışanlarımızdır. Bu düşünce ile yola çıkarak, öneri sistemimiz kapsamında; çalışanlarımızdan gelen verimliliği arttırmaya yönelik, operasyonel iyileştirme içeren öneriler değerlendirilmekte ve ödüllendirilmektedir.

İş Fırsatları

Vizyonder ’de çalışmak istiyorsanız, insankaynaklari@vizyonder.org.tr adresine bir ön yazı ile birlikte özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Eğitmen & Danışman Başvurusu

Vizyonder kurumsal eğitim alanında işini profesyonel bir şekilde yürüten, eğitimde kaliteye büyük önem veren öncü markalardan biridir. Kurumsal dünyanın ihtiyaçlarını analiz ederek sürekli yeni eğitmen ve eğitimleri bünyesine katar. Vizyonder bünyesine kattığı nitelikli eğitimlerin doğru hedef kitleye ulaşması için kapsamlı bir çalışma yürütür. Sahip olduğu kurumsal ağ sayesinde bu eğitimlerin ihtiyaç duyan çalışanlara ulaşmasını sağlar.

Vizyonder ’in kapıları, alanında deneyim sahibi ve uzman eğitmenlere her zaman açıktır. Siz de geliştirdiğiniz kurumsal eğitim içeriklerinin doğru hedef kitleye ulaşmasını istiyorsanız Vizyonder ’de eğitmen olmak için başvuruda bulunabilirsiniz. Artık kariyerinizde yeni bir sayfa açmanın vakti geldi. Profesyonel yeteneklerinizi VİZYONDER Ailesi’ne katılarak daha da geliştirin. Tek yapmanız gereken eğitim ya da danışmanlık hizmeti verdiğiniz uzmanlık alanlarınızı ve konularınızı belirtilen ön yazı ile birlikte özgeçmişinizi  insankaynaklari@vizyonder.org.tr e-posta adresine göndermeniz yeterlidir. Size en kısa zamanda geri bildirim yapılacaktır.

Eğitmen Hizmet Standartları Ve Politikalarımız için tıklayınız

Kamu İhalelerinde Danışmanlık Merkezi Yayında!

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Danışmanlık Alanlarımız PDF

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Stratejik Yönetim ve Stratejik Plan Hazırlama Eğitim ve Danışmanlığı

Vizyonder - Stratejik Yönetim ve Stratejik Plan Hazırlama Eğitim ve Danışmanlığı

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

Belediyelerde Gelir Artırıcı Çalışmalar

Belediyelerde Gelir Artırıcı Çalışmalar Danışmanlığı

Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı

Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı

Elektronik İhale Eğitimi

Elektronik İhale Eğitim Semineri - e-ihale eğitimi - vizyonder

Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Vizyonder Doğru Tercih

Doğru Tercihin Adresi Vizyonder

Bu Sayfayı Paylaş