Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Tamamlanmış Seminer Detayı

Bu Seminerimiz Tamamlanmıştır!

3-7 Temmuz 2019 Antalya Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

03/07/2019 - 07/07/2019
Atan Park Hotel (3*) - Lara / Antalya

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

 • Takım Ruhu ile farkındalık, insan kaynaklarını, dolayısı ile kurumları güçlendirir.
 • Takım Ruhu Verimliliği arttırır ve motivasyonu yükseltir, çalışanların bireysel gelişimleri ve kariyer hedeflerine katkı sağlar.
 • Takım Ruhu Çalışması eğitimleri en küçük firmadan, en büyüğüne kadar her işletmenin kurumsal ihtiyacıdır.
 • Takım Ruhu ve Adaptasyon eğitimleri her bütçe ve süre için organize edilebilir. Büyük harcamalar zorunlu değildir.
 • Takım Ruhu ve Takım Çalışması eğitimleri yaz ve kış, indoor ve outdoor her koşulda uygulanabilir.
 • Takım Ruhu ve Adaptasyon eğitimleri 10 kişilik yönetim ekiplerinden, 500 kişilik satış ağına kadar her kişi sayısı ve grup için uygulanabilir.
 • Takım ruhu ve adaptasyon çalışmalarımızı yaparken eş zamanları olarak EFT (Emotional Freedom Techniques - Duygusal Özgürlük Tekniği) tekniğinin uygulanmasını da gerçekleştireceğiz.
 • EFT, geleneksel Çin tıbbındaki akupunktur yöntemlerine dayanan bir enerji çalışmasıdır. Kişi, parmak uçlarıyla vücudundaki bazı akupunktur noktalarını tıklar. Buradaki temel prensip herhangi bir olumsuzluktan dolayı vücutta tıkanıklığa uğrayan enerji akımlarının tıklama yoluyla normal hallerine geri dönmeleridir. Böylelikle enerji akımı tıkanıklığına neden olan problem ortadan kalkar ve yerine olumlu düşünce veya davranış modelleri yerleşir. EFT bir enerji psikolojisi tekniğidir. Diğer bir ifade ile duygusal özgürleşme tekniğidir. Enerji meridyenlerini uyarma açısından akupunktur ve akupres ile olumlamalar açısından da NLP’nin ortak bir sentezi diyebiliriz. EFT nin uygulama alanı çok geniştir:
 • Fobilerden kurtulmak (örümcek korkusu, yükseklik korkusu, toplum önünde konuşma korkusu vb)
 • Olumsuz Duygular (Değersizlik, stres, öfke, korku, endişe, acı, üzüntü, suçluluk, güvensizlik, korku, nefret, kıskançlık, fobi, panik atak, depresyon)
 • Olumsuz İnançlar (“Şanssızım, Talihsizim, Yalnızlığa mahkumum, Beceriksizim, Sevilmeye layık değilim, Para geldiği gibi gider, Babana bile güvenmeyeceksin, Bütün aksilikler beni bulur vb. )
 • Hedef Belirleme (İşyerinde, ilişkilerde, kazanç düzeyinde, projelerde, toplumda yer belirlemede, hayat amacını bulmada)

“Değişikliklere en iyi tepki veren ve en iyi uyum sağlayanlar, yaşama şansına diğerlerine göre daha fazla sahiptirler. Burada en güçlü olma ve en zeki olma sadece yeterli değildir” der Charles Darwin, çünkü bir araya gelmek değil bir arada kalabilmek başarıdır aslında.

Bu Kampın Sonunda Edineceğiniz Kazanımlar

 • Outdoor Training eğitimlerinde takımlar halinde bir dizi problem çözümü ve takım ruhu gerektiren aktivite ve oyunlar ile kişilerin özgüven tazelemesi,
 • Tüm aktivite ve oyunların her biri, Liderlik, planlama, iletişim, kısıtlı kaynak kullanımı, zaman yönetimi, rol ve sorumluluk dağılımı gerektirdiği için, takım aktiviteleri sırasında, yaşananların iş hayatı ile doğru ilişkilendirilmesi ve bireylerin empatik düşünme bilincinin yenilenmesi,
 • Her aktivitede katılımcılara özel olarak tasarlanmış programlar ile gerçek bir ekip ruhunun fark edilmesi, bu değişim ile iş dünyasındaki rekabet ortamında kurumların daha güçlü durabilmelerini  sağlamak temel kazanımlar olacaktır.

 

Eğitim Konuları

1.GÜN / 03 Temmuz

Otele yerleşmeniz ile başlayacağımız kampımızda katılımcıların birbiri ile tanışması ve ekip oyunları için kaynaşması adına O Ses Türkiye’de büyük ilgi gören ve Antalya’nın aranan isimlerinden Hayri Akça  ile fasıl eşliğinde akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Eğitmenimiz program akışını, oyunlarımızı anlatacak ve yoğun, eğlenceli ve eğlenirken öğreneceğimiz takım çalışmalarımız, yarışmalarımız için gruplar oluşturacak. Sabah kahvaltı ardından start vereceğimiz günümüz için istirahat etmek üzere ayrılacağız.

2.GÜN / 04 Temmuz

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

Transfer aracımızla Rafting takım oyunlarımız için Köprülü Kanyondaki tesisimize doğru  yola çıkacağız.11:00 sularında doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun !

Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalıştık. Bunun için de bazı bölgelerde molalar verecek, kısa doğa yürüyüşü yapacak, kanyon turu yapacak, tarihi köprüyü gezecek, ve çaya atlama aktiviteleri düzenleyeceğiz.

Raftingde bitiş noktasına geldiğimizde yorgunluğumuzu atmak için biraz dinlenecek  ve öğle yemeğine geçeceğiz. Yemekten sonra Raftinge ait videolarımızı izleyerek  eğleneceğiz. 

Akşam yemeğimiz ve ardından günün yorgunluğunu atmak için otelimize dönüş için yola çıkacağız.

3.GÜN / 05 Temmuz

Sabah kahvaltımız ardından Eğlence, Macera ve Lezzetin bir arada olduğu, Antalya'nın ilk tema parkı Park Orman’da takım ruhumuzu ortaya koyarak, eğlenirken öğreneceğimiz, 3. günümüze başlıyor olacağız.

İlk Aktivitemiz Dağ Kızağı

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

Türkiye'nin en büyük Dağ Kızağı; Raylı sistem üzerinde hareket eden çift kişilik kızaklı eğlence sistemidir.

Türkiye’nin en uzun dağ kızağı konumunda bulunmaktadır. 900 metre uzunluğundaki yol üzerinde saatte 50 km’ye kadar hıza ulaşır.

Kızaklar önce elektrikli makara sistemi ile yukarı çıkarılır daha sonra elektrik devre dışı bırakılır ve kızaklar manuel olarak kızağı kullanan kişinin kontrolüne geçer.

Kızağın yan tarafında bulunan kollarla kızağın hızı kontrol edilir.

Takım halinde yarışacağımız Dağ Kızağı aktivitemiz de şimdiden hangi takımın 1. olacağını merak ediyoruz

İkinci Aktivitemiz ATV Safari

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

Park Orman’da ATV araçlarına binip ormanın içinde yapacağınız sürüş ile heyecanlı ve doğa ile iç içe olacağımız; İkişer kişilik gruplar halinde dört çekerli 250 CC motor gücündeki araçlar ile yarışacağız ve unutulmaz anlarımıza bir yenisini ekleyeceğiz. Araç kullanmayı hiç bilmeyenler için tecrübeli eğitmenler onlara şoförlük edecektir.

Bir öğle molasını hak ettiğimize göre şefler yarışacak ve kendin pişir rakip grup yesin aktivitemiz ile master şefleri belirleyeceğiz.  Takım oyunlarımız ile günümüze devam ederken eğlence tüm hızıyla sürecek. Bedenlerimiz dinlendikten sonra;

Üçüncü Aktivitemiz Zipline

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

Kanatlarımız yok diye uçamayacak değiliz. Park Orman’da ayaklarınızı yerden kesip, ağaçların arasında uçarak yapacağınız yolculuk, sizi kuşlar gibi hissettirecek. 

İlk önce güzel Antalya manzarası eşliğinde8 kişilik asansörle yukarı çıkıp ekipmanları giymekle başlayacağız. Daha sonra 50 metre yüksekliğindeki kuleden 300 metre uzunluğundaki mesafeden ormanlık alanda bulunan ağaçların arasından ve gölün üzerinden iniş yapacağız. İniş sırasında muhteşem Antalya manzarasını ayaklarınızın altında görme fırsatı yakalayacaksınız.

Bugünün harika anılarını hafımıza kaydettikten sonra akşam yemeğimiz ve ardından günün yorgunluğunu atmak için otelimize dönüş için yola çıkacağız.

4.GÜN / 06 Temmuz

Yeni Takım Ruhu ve Adaptasyon Kampı

Sabah kahvaltımız ardından olağan üstü zevkli geçecek  sadece bize ait Kemer Tekne Turumuz için Antalya’dan Kemer’e hareketle yola çıkacağız.

Tekne Turu esnasında takım oyunları oynayacak, bazı güzel koylarda demir atıp yüzme ve muhteşem manzaraları görme fırsatımız olacak.

Bu yolculuk denizin, dağların ve yeşil çam ormanlarının oluşturduğu muhteşem manzarayla her zaman anılarınızda kalacak.

2.Mola Yerimiz: Kleopatra Koyu -Mehmetali Bükü. Bu mola yerimizde yüzme için serbest zamanımız olacak ve öğlen yemeği yiyeceğiz.

 5.GÜN / 07 Temmuz

Bir Araya Gelip Takım Ruhunuzu Güçlendirerek Bir Arada Kalabilmeyi Başarabildiğiniz bir kampın sonuna geldik. Bir sonra ki kamplarımız da görüşmek dileğiyle 12:00 ‘de otelimizden ayrılıyoruz.

Eğitmenimiz

Kişisel Gelişim Uzmanı, Kurumsallaşma Uzmanı

Ücretler

  4 GECE 5 GÜNDÜZ
Tek Kişilik Katılım 1.650 TL + KDV
Çift Kişilik Katılım  1.400 TL + KDV

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Yarım Pansiyon Konseptte Konaklama, Transfer, Eğitim ,Tüm Aktiveler, Aktivitelerdeki Öğle Yemekleri, Katılım  Belgesi,  Kalem,  Bloknot,  Dosya  Ücrete Dahildir. ( Sadece İçecekler Extradır.)

Kayıt İşlemi:

Başvuru formunun eksiksiz olarak doldurulması, ücretin ilgili hesaba yatırılması ve yatırıldığına dair banka dekontunun, Başvuru Formunun bilgi@vizyonder.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Ödeme Bilgileri:

Banka : Halk Bankası
Şube : Kepez Şubesi(0508)
IBAN : TR98 0001 2009 5080 0016 1000 34

Ücret Nasıl Ödenecek:

Kamu Kurumları için; 4734 Sayılı kanun gereğince bir “hizmet” olan eğitim, kurs ve seminer faaliyetleri, bunu düzenleyen kuruluştan satın alınabilecek ve karşılığında fatura alınacaktır. Söz konusu hizmetin kurum bütçesinden doğrudan temin ile ödemesi mümkündür. Seminer giderleri; Analitik Bütçe Sisteminde Ekonomik Sınıflandırmanın 03.5.9.03 Kurslara Katılma ve Eğitim Giderleri veya 03.5.9.90 Diğer Hizmet Alımları kodundan karşılanacaktır. Yukarıda belirtilen Eğitim Seminer Hizmeti, anılan Otel’de söz konusu tarihte ve yukarıda belirtilen konularda sadece Derneğimizce sunulduğundan, bu hizmeti 4734 sayılı Kanunun 22/a veya 22/d fıkraları kapsamında temin edebilirsiniz.

Sizi Bilgilendirelim

Düzenlenecek seminerlerden haberdar olmak için lütfen bilgilerinizi bırakın.
İsim Soyisim
Kurum
E-Posta
Telefon
Sizi ne zaman arayalım?
Güvenlik Kodu
Online Eğitimlerimiz Başladı

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Seminer Başvuru Formu Seminer Başvuru Formu
Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.