Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Tamamlanmış Seminer Detayı

Bu Seminerimiz Tamamlanmıştır!

3-11 Kasım 2018 - Alanya Uluslararası Yerel Yönetimler Sempozyumu

01/11/2018 - 03/11/2018
Sun Star Resort Otel Alanya / ANTALYA

Değerli Bilim İnsanları, Uygulayıcılar ve Öğrenciler;

Sizleri 01 - 03 Kasım 2018 tarihleri arasında Alanya'da (Antalya) "Kent Yönetiminde Yeni Yaklaşımlar ve Yerel Kalkınma Stratejileri Kapsamında Sürdürülebilir, Etkin Belediyecilik Uygulamaları" ana temasıyla Alanya Belediyesi, Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi ve Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi paydaşlığında düzenlenecek olan Alanya Uluslararası Yerel Yönetimler Sempozyumuna davet ediyoruz.

Sempozyum ile yerel yönetimlerle ilgili konularda çalışmalar yapan gerek yurtiçinden ve gerekse yurtdışından bilim insanlarının, araştırmacıların, uzmanların, yerel idarecilerin, yerel yönetimlerde görev yapan uygulayıcıların, bu alanda eğitim gören öğrencilerin, özel sektör ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin bir araya getirilerek bilimsel ve sosyal etkileşim sağlanması amaçlanmaktadır.

Sempozyum kapsamında yerel yönetimler ile ilgili mevzuatın, uygulamaların, hizmet standartlarının, ölçeklerin, güncel gelişmelerin ve iyi uygulama örneklerinin tüm paydaşlarca birlikte ve çok yönlü olarak ele alınması planlanmaktadır. Sempozyumun yerel yönetimlerle ilgili işbirliğinin sağlanmasına, iyi uygulama örneklerinin yaygınlaştırılmasına, yeni projeler ve bakış açılarının kazandırılmasına katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Uluslararası ölçeğe sahip olan sempozyumun dili Türkçe ve İngilizcedir. Sempozyumda yer alan ve sunulan tebliğlerin özet metinleri e-kitap olarak yayınlanacaktır. Tam metinler yazarların talebine bağlı olarak bilim ve hakem kurulu tarafından değerlendirildikten sonra Alanya Akademik Bakış Dergisi "Özel Sayı"sında ve sponsor/paydaş olan diğer uluslararası hakemli dergilerde (Strategic Public Management Journal, Alanya Akademik Bakış Dergisi, Uluslararası Yönetim Akademisi Dergisiücretsiz olarak yayınlanacaktır.

Sempozyum Bilim Kurulu tarafından belirlenecek olan belirli sayıdaki tebliğ için "En İyi Bildiri" ödülü (belge/plaket) verilecektir. Sempozyum ana paydaşı, sponsoru ve destekçisi Alanya Belediyesi'dir. Sempozyum bilimsel etkinlikleri Sun Star Resort Otel'de yapılacaktır.

Sempozyuma katılım ücretsizdir. Sempozyum kapsamındaki hiçbir aktivite ve materyal için ücret talep edilmeyecektir. Ulaşım, konaklama vd. kişisel giderler ise katılımcılar tarafından karşılanacaktır.
 
Sempozyum programına dahil olabilmek için önemli tarihlerde belirtilen süreler içerisinde tam metinlerin (sempozyum öncesi) gönderilmesi zorunludur.
 
Sempozyum Özet Gönderme süresi 31 Mayıs 2018 Perşembe gününe kadar uzatılmıştır
 
Bu tarihten sonra gönderilen özetler dikkate alınmayacaktır. Örnek şablona sempozyum facebook grubundan ve sempozyum web sayfasından (dokümanlar menüsü) ulaşılabilir.

Sizi Bilgilendirelim

Düzenlenecek seminerlerden haberdar olmak için lütfen bilgilerinizi bırakın.
İsim Soyisim
Kurum
E-Posta
Telefon
Sizi ne zaman arayalım?
Güvenlik Kodu
Kamu İhalelerinde Danışmanlık Merkezi Yayında!

Kamu İhale Danışmanlık Merkezi

Stratejik Yönetim ve Stratejik Plan Hazırlama Eğitim ve Danışmanlığı

Vizyonder - Stratejik Yönetim ve Stratejik Plan Hazırlama Eğitim ve Danışmanlığı

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

Belediyelerde Gelir Artırıcı Çalışmalar

Belediyelerde Gelir Artırıcı Çalışmalar Danışmanlığı

Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı

Evsel Katı Atık Tarife Raporu Hazırlama Danışmanlığı

Elektronik İhale Eğitimi

Elektronik İhale Eğitim Semineri - e-ihale eğitimi - vizyonder

Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Vizyonder Doğru Tercih

Doğru Tercihin Adresi Vizyonder

Seminer Başvuru Formu Seminer Başvuru Formu
Yetkili Acentamız
Yetkili Acentamız
Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.