Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Bizden Haberler

Aşkım Kapışmak ile Beden Dili Ve Etkili İletişim Seminerimiz Tamamlanmıştır.

21/11/2018

Kişisel gelişim uzmanı, yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, Vizyonder seminerleri kapsamında “Beden Dili ve Etkili İletişim” semineriyle hayranlarıyla buluştu.

Vizyonder tarafından düzenlenen eğitim seminerleri kapsamında Davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak'ın konuşmacı olarak katıldığı “Etkili İletişim ve Beden Dili” semineri büyük ilgi gördü. Kapışmak izleyicilerle farklı ve önemli bilgiler paylaştı. 

Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Derneğinin Eğitim ve Seminer faaliyetleri kapsamında Kişisel gelişim uzmanı, davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, Antalya'da “Beden Dili ve Etkili İletişim” semineri verdi. Antalya’da yapılan seminer yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 2 saat süren seminerde Davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, eğlenceli sunumlar gerçekleştirdi. Seminerde kişilerin kararları ön beyin ile verdiğini anlatan Kapışmak, Beynin solunu kullananların "sonuç", sağını kullananların ise "süreç" odaklı olduğunu açıkladı. Davranış bilimleri uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak, seminer sonunda bu etkinlikten dolayı Vizyonder ailesine ve yetkililerine teşekkür etti ve katılımcılar ile hatıra fotoğrafı çektirip, kitaplarını imzaladı.

Vizyonder Psikoloji Akademi Eğitimleri ve Danışmanlık Hizmetleri Başladı!

Vizyonder Psikoloji Akademi

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.