Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Bizden Haberler

Konuşmacı, Eğitimci, Yazar, Davranış Bilimleri Uzmanı, Oyuncu Mehmet Auf, 25 Nisan'da "Hayatın Ritmi ve Değişim Semineri" ile Vizyonder'de...

25/04/2017

Konuşmacı, Eğitimci, Yazar, Davranış Bilimleri Uzmanı, Oyuncu Mehmet Auf, 25 Nisan'da "Hayatın Ritmi ve Değişim Semineri" ile Vizyonder'de...

Yeni nesil ve her gruptan katılımcının ilgisini çekebilecek ve kendine özgü sunum tarzı bulunan Davranış Bilimleri Uzmanı, Senarist, Aktör ve aynı zamanda Motivasyon Konuşmacısı olan Mehmet Auf tarafından 25 Nisan’da gerçekleşen “Hayatın Ritmi ve Değişim Seminerimiz” Tamamlanmıştır.

Mehmet Auf, seminerde; Dünyanın yoğun, stresli ve rekabetçi ortamında kurumlar ve çalışanları için eğlenceli, dinamik ve yenilikçi bir bakış açısı sunarak, en değerli sermaye olan “insan” olduğunu kendine özgü eğlenceli tarzı ile katılımcılara anlattı. Hem eğlendiren, hem güldüren, hem eğiterek anlatan motivasyon konuşmacısı Mehmet Auf, tarzı ile katılımcıların yoğun ilgisini çekti. Hayatın Ritmi ve Değişim konuları seminerde altı çizilen konuların başında gelmiştir.

Mehmet Auf Etkinlik sonrasında Vizyonder yetkililerine yaptığı açıklamada; mutlu çalışanların hizmet verdiği mutlu müşteriler ile kurumunuzun başarısı artıyor, dedi. Açıklama sonrası Vizyonder ailesine ve yetkililerine teşekkür etti ve katılımcılar ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Online Eğitimlerimiz Başladı

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Bu Sayfayı Paylaş
Hoşgeldiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa buraya tıklayarak Whatsapp üzerinden bilgi alabilirsiniz.