Vizyonder Logo
Vizyonder Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Tel:0242 338 2016

Bizden Haberler

Sunay Akın 27 Aralık'ta Vizyonder Seminerlerinde Sevenleri İle Buluştu...

27/12/2019

Şair, Yazar, Gazeteci, Araştırmacı, Tiyatro Oyuncusu Sunay Akın, 27 Aralık'ta "Yaratıcılık Semineri" ile Vizyonder'de

Şair, yazar, gazeteci, araştırmacı, tiyatro oyuncusu Sunay Akın, 27 Aralık 2019 Vizyonder seminer organizasyonu kapsamında sevenleri ile buluştu. Sunay Akın, Dünyayı değiştiren aydın insanların öykülerini anlattı.

Ayrıntı ustası olarak bilinen Sunay AKIN, birbirinden farklı konular arasında bulunan bağlantıları aktardığı kitaplarındaki şaşırtıcı konuları sahneye taşıdı.

Akın’ın, bir saatine bin kitabın ışığını sığdırdığı gösterinin en önemli özelliği, izleyenlerde bakmak ile görmek arasındaki duvarı yıkmalarını sağlaması. Yaratıcı düşüncenin, yeniliğin önündeki engellerin kalkması, gerçeğin hayallerin ayak izlerini takip etmesi, bilgi denilen balinanın yürek okyanusunda yüzmesi ve dama oyunundaki gibi taş yemek yerine, satrançtaki gibi hamle yapabilmek Sunay Akın’ın gösterilerini anlatmaya yetebilecek tanımlar değildir!

Ünlü isim seminere katılanları adeta bir tarih yolculuğuna çıkardı. Tarihten, eski anılardan, çocuklardan ve oyuncaklardan bahseden Akın, salonda kendini dinleyenleri kahkahalara boğdu. Anlattıklarıyla izleyicilerde şaşkınlık oluşturmak amacında olduğunu belirten Sunay Akın, "Eğer seyirci, 'Aaa öyle mi? Ben hiç böyle düşünmemiştim' diyorsa ben başarılı oldum demektir. Burada sanatçının sorumluluğu insanları aydınlatmak, insanlara doğruyu göstermek. Ben bunu yapmaya çalışıyorum. Orhan Veli der ya 'şiirinde, bir duvar yıkıldığı zaman ne güzeldir bir ufuk görmek' diye. İşte ben bunu yapmaya çalışıyorum. Bir insan sürekli evine gidiyor. Etrafında hep binalar, binalar. Bir gün bir apartman yıkılıyor bir de bakıyor ki muhteşem bir manzara. Şaşırır insan bakar, işte bunu düşüncelerde de yapmalıyız" diye konuştu.

Seminer sonrasında Vizyonder seminerlerine katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtilen Akın, organizasyon sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Online Eğitimlerimiz Başladı

Online Eğitimlerimiz Başlıyor

WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızdayız!
Vizyonder WhatsApp Uygulaması İle Her an Yanınızda
E-İhale Bilgi Testi İle E-İhale Bilginizi Ölçün!
Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Testleri
Eğitim Anketimize Katılın İndirim Kazanın!
Eğitim Seminerlerimize Kayıt Olun!

Vizyonder Eğitim Seminerlerine Kayıt Olun!

Bu Sayfayı Paylaş